Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна приймати Канефрон Н при вагітності

Чи можна приймати Канефрон Н при вагітності
Чи можна приймати Канефрон Н при вагітності
Вагітність – радість для жінки і одночасно велике навантаження для всього організму. Всі органи, і особливо сечовидільної системи, протягом вагітності повинні працювати з подвійною силою, щоб забезпечити фізіологічні процеси не тільки в організмі жінки, а й плода. В останньому триместрі стрімке зростання матки стає причиною порушення відтоку сечі, що додатково може спровокувати розвиток захворювань видільної системи запального генезу.

Канефрон Н – натуральний препарат, який використовується для лікування запально-інфекційних захворювань сечовидільної системи, але наскільки він безпечний для вагітних?

Фармакологічні властивості

Канефрон – фітопрепарат, до складу якого входять листя золототисячника і розмарину і корінь люістока. Комплексна дія компонентів забезпечує спазмолітичний, протизапальний, протимікробний, сечогінний, антибактеріальний ефект. Виражену сечогінну дію дозволяє використовувати препарат при набряках вагітних.

Канефрон не містить токсичних речовин і може використовуватися під час вагітності. Але досліджень по впливу компонентів Канефрона на перебіг вагітності не проводилися, тому перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Показання

    • Інфекційно-запальні захворювання сечовидільної системи, серед яких найбільш часто у вагітних зустрічається цистит або пієлонефрит.
    • Профілактика сечокам’яної хвороби.

Спосіб застосування

Канефрон приймають по 50 крапель тричі на день до покращення стану.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.