Чи можна приймати Антигрипін при вагітності

Чи можна приймати Антигрипін при вагітності
Чи можна приймати Антигрипін при вагітності
Антигрипін належить до комбінованих препаратів, які допомагають полегшити симптоми застуди і поліпшити стан хворого. На жаль, вагітні не захищені від зараження респіраторними вірусами, тому при перших симптомів ГРЗ у жінок можуть виникнути питання з приводу можливості використання Антигрипіна.

Фармакологічні властивості

У своєму складі Антигрипін містить 3 компоненти.

    Парацетамол має жарознижуючу дію, слабку в порівнянні з іншими нестероїдними протизапальними препаратами протизапальної і знеболюючої дії. Блокуючи синтез простагландинів, парацетамол послаблює вплив БАР на центр терморегуляції, знижуючи температуру тіла. Після всмоктування парацетамол проникає через гематоплацентарний бар’єр, але, будучи одним з найбільш безпечних НПЗП, не надає токсичного впливу на плід.
    Аскорбінова кислота має антиоксидантну дію і є необхідним компонентом в раціоні вагітних.
    • Хлорфенірамін малеат блокує гістамінові Н1-рецептори і забезпечує виражений протиалергічний ефект. У результаті його дії відбувається зменшення почервоніння очей і сльозотечі, а звуження судин слизової носа призводить до зняття закладеності і скороченню кількості виділень з носових ходів. Крім цього хлорфеніролін має седативний ефект. Після прийому антигрипіна цей компонент всмоктується в слизову шлунка протягом 10 хвилин, проникаючи через плаценту до плоду. До кінця невивчено дію цього компонента, але численні побічні дії препарату роблять неможливим його використання під час вагітності.

Показання

    • Симптоматичне лікування ГРЗ.

Способи застосування

Антигрипін заборонений до використання під час вагітності. Але у випадку крайньої необхідності лікар може призначити препарат, оцінюючи небезпеку захворювання вище, ніж вірогідність розвитку ускладнень з боку вагітності.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.