Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна приймати Антигрипін при вагітності

Чи можна приймати Антигрипін при вагітності
Чи можна приймати Антигрипін при вагітності
Антигрипін належить до комбінованих препаратів, які допомагають полегшити симптоми застуди і поліпшити стан хворого. На жаль, вагітні не захищені від зараження респіраторними вірусами, тому при перших симптомів ГРЗ у жінок можуть виникнути питання з приводу можливості використання Антигрипіна.

Фармакологічні властивості

У своєму складі Антигрипін містить 3 компоненти.

    Парацетамол має жарознижуючу дію, слабку в порівнянні з іншими нестероїдними протизапальними препаратами протизапальної і знеболюючої дії. Блокуючи синтез простагландинів, парацетамол послаблює вплив БАР на центр терморегуляції, знижуючи температуру тіла. Після всмоктування парацетамол проникає через гематоплацентарний бар’єр, але, будучи одним з найбільш безпечних НПЗП, не надає токсичного впливу на плід.
    Аскорбінова кислота має антиоксидантну дію і є необхідним компонентом в раціоні вагітних.
    • Хлорфенірамін малеат блокує гістамінові Н1-рецептори і забезпечує виражений протиалергічний ефект. У результаті його дії відбувається зменшення почервоніння очей і сльозотечі, а звуження судин слизової носа призводить до зняття закладеності і скороченню кількості виділень з носових ходів. Крім цього хлорфеніролін має седативний ефект. Після прийому антигрипіна цей компонент всмоктується в слизову шлунка протягом 10 хвилин, проникаючи через плаценту до плоду. До кінця невивчено дію цього компонента, але численні побічні дії препарату роблять неможливим його використання під час вагітності.

Показання

    • Симптоматичне лікування ГРЗ.

Способи застосування

Антигрипін заборонений до використання під час вагітності. Але у випадку крайньої необхідності лікар може призначити препарат, оцінюючи небезпеку захворювання вище, ніж вірогідність розвитку ускладнень з боку вагітності.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.