Чи можна приймати Анальгін під час вагітності

Чи можна приймати Анальгін під час вагітності
Чи можна приймати Анальгін під час вагітності
Анальгін – відомий своєю дешевизною препарат з вираженою знеболювальною та жарознижувальною дію. Протягом 9 місяців організм жінки може піддаватися впливу різних хвороботворних мікроорганізмів і також патологічних змін, лікування яких вимагають використання цього препарату. Тому перед застосуванням Анальгіну у жінок виникає питання: чи не спричинить прийом цього фармакологічного засобу негативних наслідків для майбутньої дитини.

Фармакологічні властивості

Анальгін відноситься до групи протизапальних препаратів і має знеболюючу та жарознижуючу дії за рахунок збільшення тепловіддачі з поверхні тіла. Однак безпосередньо протизапальний ефект цього лікарського засобу виражений незначно.

Після прийому Анальгін швидко поширюється по всіх тканинах організму, також проникаючи через гематоплацентарний бар’єр. Доведено, що прийом препарату в перші 1,5 місяця першого триместру здатний спровокувати анатомічні дефекти розвитку порожнин серця і судинної системи. Саме тому не рекомендується приймати Анальгін в цей період. Однак протягом усього терміну вагітності прийом препарату також повинен суворо контролюватися гінекологом, оскільки наявність великої кількості побічних ефектів препарату може ускладнити виношування дитини.

Показання

    • Лихоманка.
    • Больовий синдром різної етіології.

Спосіб застосування

Разовий прийом може складатися з ½ або 1 таблетки. Добова максимальна доза прирівнюється 2 таблеткам Анальгіну і становить 1 м.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.