Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна приймати Анальгін під час вагітності

Чи можна приймати Анальгін під час вагітності
Чи можна приймати Анальгін під час вагітності
Анальгін – відомий своєю дешевизною препарат з вираженою знеболювальною та жарознижувальною дію. Протягом 9 місяців організм жінки може піддаватися впливу різних хвороботворних мікроорганізмів і також патологічних змін, лікування яких вимагають використання цього препарату. Тому перед застосуванням Анальгіну у жінок виникає питання: чи не спричинить прийом цього фармакологічного засобу негативних наслідків для майбутньої дитини.

Фармакологічні властивості

Анальгін відноситься до групи протизапальних препаратів і має знеболюючу та жарознижуючу дії за рахунок збільшення тепловіддачі з поверхні тіла. Однак безпосередньо протизапальний ефект цього лікарського засобу виражений незначно.

Після прийому Анальгін швидко поширюється по всіх тканинах організму, також проникаючи через гематоплацентарний бар’єр. Доведено, що прийом препарату в перші 1,5 місяця першого триместру здатний спровокувати анатомічні дефекти розвитку порожнин серця і судинної системи. Саме тому не рекомендується приймати Анальгін в цей період. Однак протягом усього терміну вагітності прийом препарату також повинен суворо контролюватися гінекологом, оскільки наявність великої кількості побічних ефектів препарату може ускладнити виношування дитини.

Показання

    • Лихоманка.
    • Больовий синдром різної етіології.

Спосіб застосування

Разовий прийом може складатися з ½ або 1 таблетки. Добова максимальна доза прирівнюється 2 таблеткам Анальгіну і становить 1 м.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.