Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна лікуватися антибіотиками під час вагітності?

Чи можна лікуватися антибіотиками під час вагітності?
Чи можна лікуватися антибіотиками під час вагітності?
Антибіотики – це медикаменти, які знищують шкідливі в організмі людини бактерії. Антибіотики здатні вбити тільки бактерії і ніяк грибки або віруси. Ці препарати, навпаки, при тривалому їх застосуванні, можуть викликати грибок, наприклад кандидоз. Найчастіше бактерії сильніше призначених антибіотиків, тоді лікар повинен призначити вам інший медикамент. У антибіотиків є і зворотна сторона, а саме велика кількість побічних ефектів. Вони дуже впливають на печінку і нирки. Крім цього, вони вбивають не тільки шкідливі бактерії, але і корисні теж.

Вагітним жінкам антибіотики можна пити тільки в дуже рідкісних і екстрених випадках і тільки під наглядом лікаря у лікарні. На першому триместрі вагітності антибіотики краще постаратися чимось іншим замінити, так як вони можуть погано вплинути не тільки плід, що розвивається. У другому і третьому триместрі плід вже більше захищений, але все ж без лікаря ніколи ніяких антибіотиків не приймайте. Є ситуації, коли застосування антибіотиків просто необхідно. У таких випадках краще пройти тест на те, яка саме бактерія викликала у вас захворювання, і лікувати її належними препаратами. Якщо можливості провести тест у вас немає, лікар повинен призначити вам антибіотик широкої дії.

Ось список хвороб, коли застосування антибіотиків необхідно:

    пієлонефрит або захворювання нирок;
    бронхіт, ангіна або запалення легенів;
    ● інфекції кишечника;
    ● опіки, рани, сильні травми;
    ● зараження крові або сепсис.

Природно, для матері антибіотики не представляють ніякого ризику, а от для дитини ризик є, особливо на той орган, який розвивається в період прийняття медикаментів найінтенсивніше. Але якщо ви зіткнулися з випадком, коли прийом антибіотика необхідний, краще вилікуватися, щоб не було ще більш серйозних наслідків.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.