Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечно використовувати Ацикловір під час вагітності

Чи безпечно використовувати Ацикловір під час вагітності
Чи безпечно використовувати Ацикловір під час вагітності
У вагітних часто фізіологічне ослаблення імунітету стає причиною рецидивуючих герпетичних висипань на губах і слизової носа. Кожна мама, звичайно ж, турбується, щоб герпес не відбився на здоров’ї майбутньої дитини, тому намагаються ретельно підходити до вибору протигерпетичних препаратів. Ацикловір – противірусний лікарський засіб, який особливо активно діє по відношенню до вірусу герпесу.

Фармакологічні властивості

Найбільш часто Ацикловір використовується у вигляді мазі, рідше – таблеток. Існує ін’єкційна форма випуску, але її варто використовувати тільки за призначенням лікаря.

Дія Ацикловіру заснована на впровадженні активної речовини препарату в ДНК ланцюжок вірусу і порушення її будови. В результаті, вірус втрачає здатність розмножуватися, і хвороба починає регресувати.

Також використання мазі Ацикловір сприяє швидкому підсушуванню герпетичних пухирців і перешкоджає поширенню висипань на сусідні ділянки шкіри.

Після прийому всередину препарат всмоктується в ШКТ, потрапляє в загальний кровообіг і проникає через гематоплацентарний бар’єр. Тому вагітним дозволено використовувати Ацикловір тільки у вигляді крему.

Показання

    • Поразка шкіри вірусом простого герпесу.
    • Оперізуючий лишай.

Спосіб застосування

    • Уражені ділянки шкіри кремом Ацикловір змащують до 5 разів на добу. Тривалість прийому – не більше 5 днів.
    • При вагітності в таблетованій формі Ацикловір може використовуватися тільки за призначенням лікаря.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.