Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечно вагітним робити УЗД?

Чи безпечно вагітним робити УЗД?
Чи безпечно вагітним робити УЗД?
Сьогодні таку процедуру, як УЗД, проходить кожна жінка в період вагітності, деякі проходять цю процедуру кілька разів. Мало хто з жінок проти цієї процедури, тому що завдяки ультразвуковому дослідженню можна заздалегідь знати, хлопчик у вас буде чи дівчинка, виявити, якщо є якісь ускладнення в його розвитку, а також зробити його першу фотографію. Але чи безпечно робити УЗД?

Серед акушерів ультразвукові дослідження застосуються протягом вже двадцяти п’яти років. Лыкары дуже люблять такий метод діагностики, тому що він дуже зручний у використанні, а також дозволяє дізнатися масу корисного про майбутню дитину: його фізичний стан, становище перед пологами, місце, в якому прикріплена плацента, багатоплідність, а також інші особливості протікання вагітності. УЗД навіть дозволяє визначити приблизну дату пологів, стать майбутньої дитини, її ріст і вагу. Ультразвукове дослідження – це єдиний у своєму роді метод, який не має аналогів і по ефективності і, відповідно, конкурентів. Перевагами цієї діагностики є висока ступінь визначення різних факторів вагітності, абсолютна безболісність, а також безпека.

Однак деякі гінекологи радять утриматися від УЗД на невеликому терміні вагітності, тому що ультразвукові хвилі чинять негативний вплив на дитину. Хоча немає ніяких цьому доказів, як немає ы доказів тому, що вони нешкідливі. На маленьких термінах вагітності УЗД краще не робити без потреби і будь-який досвідчений лікар вас не направить робити діагностику, якщо у вас немає на те конкретних причин, таких як: кров’яні виділення, загроза викидня, постійні болі внизу живота. Пам’ятайте, з будь-яких питань краще радитися з вашим наглядаючим лікарем.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.