Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечно приймати Арбідол під час вагітності

Чи безпечно приймати Арбідол під час вагітності
Чи безпечно приймати Арбідол під час вагітності
У міжсезоння збільшується захворюваність ГРВІ. Навіть банальна застуда може негативно відібитися на стані вагітної та здоров’ї плоду, тому часто жінка заздалегідь намагається попередити захворювання. Одним з найбільш нових і відомих противірусних препаратів, які використовуються для лікування та профілактики респіраторних інфекцій, є Арбідол. Але чи безпечний цей препарат для майбутньої мами і її дитини?

Фармакологічні властивості

Арбідол – противірусний інтерфероноподібний препарат, діючою речовиною якого є уміфеновір. Засіб активний проти більшості респіраторних вірусів, у тому числі і вірусу грипу.

Уміфеновір подібно інтерферону підсилює місцевий і гуморальний імунітет, стимулює клітинний фагоцитоз і секрецію власного інтерферону, а також підвищує стійкість організму до хвороботворних вірусів.

Арбідол є безпечним препаратом, навіть в інструкції виробники вказують, що протипоказань до його застосування немає. При цьому і немає достовірних даних, що доводять нешкідливість препарату, оскільки дослідження щодо впливу Арбідолу на плід непроводилися. З цих причин не можна рекомендувати Арбідол як ефективний і нешкідливий препарат для вагітних. Однак за призначенням лікаря цей лікарський засіб може бути призначено в комплексній терапії ГРВІ.

Показання

  • ГРВІ, грип
  • Імунодефіцитний стан.
  • Герпетичні інфекції.

Спосіб застосування

  • У профілактичних цілях: по 200мг двічі на тиждень.
  • Для лікування: по 200мг 4р/с протягом 5днів.

Протипоказання

Аналоги

  • Арпетолід;
  • Арпефлю.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.