Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечний Супрастин під час вагітності

Чи безпечний Супрастин під час вагітності
Чи безпечний Супрастин під час вагітності
Супрастин – протиалергічний препарат, який використовується при алергічних реакціях незалежно від етіології. Жінка в будь-який термін вагітності може зіткнутися з алергією, будь-то хронічні алергічні захворювання, харчова алергія або алергічнареакція, яка виникає при укусах комах. Але чи можна вагітним приймати Супрастин?

Фармакологічні властивості

Діючою речовиною Супрастину є хлоропіраміну гідрохлорид. Він блокує гістамінові рецептори, що призводить до зменшення вивільнення гістаміну.

Крім протиалергічної дії Супрастин має седативний, заспокійливий і протисвербіжний фект. Після прийому Супрастин швидко всмоктується в кровотік, проникаючи в усі рідини організму, у тому числі через гематоплацентарний бар’єр в кровотік плоду. Тому варто обережно використовувати препарат під час вагітності. Супрастин теоретично не робить негативного впливу на плід. Ніяких досліджень з безпеки цього препарату безпосередньо на вагітних не проводилося, тому однозначно стверджувати, що препарат нешкідливий не можна.

Показання

Способи застосування

Приймають Супрастин по 1 таблетці тричі на день. В екстрених випадках Супрастин можуть вводити внутрішньовенно. Вагітним кратність прийому і дозування повинен призначати лікар залежно від стану жінки та вираженості алергічних проявів.

Протипоказання

    • Гіперчутливість.
    • Глаукома.
    • Гострий напад астми.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.