Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечний Фарингосепт під час вагітності

Чи безпечний Фарингосепт під час вагітності
Чи безпечний Фарингосепт під час вагітності
При виникненні запальних захворювань горла або ротової порожнини вагітні починають пошуки ефективного препарату, який здатний діяти місцево, надаючи виражений антисептичний ефект. До таких лікарських засобів відноситься Фарингосепт. Фарингосепт – антисептик з широким спектром дії, який активний щодо багатьох мікроорганізмів, у тому числі й патогенних стафілококів. Але наскільки безпечний цей препарат під час вагітності?

Фармакологічні властивості

Основною діючою речовиною Фарингосепту є амбазон моногідрат – антисептик, що має бактеріостатичну дію по відношенню до більшості мікроорганізмів. Фарингосепт випускається у вигляді льодяників, що дозволяє досягати максимального лікувального ефекту безпосередньо в ротовій порожнині. Крім цього амбазон моногідрат посилює салівацію, що також сприяє зменшенню запальної реакції і посиленню епітелізації дефектів слизової.

Найчастіше Фарингосепт використовують як монотерапію, однак може входити і в складну схему лікування як додатковий компонент. При розсмоктуванні препарат діє місцево і негативного впливу на плід не робить, тому під час вагітності Фарингосепт не протипоказаний.

Показання

  • Тонзиліт.
  • Гінгівіт.
  • Фарингіт.
  • Стоматит.

Спосіб застосування

Фарингосепт по 1 таблетці приймають до 5 разів на добу. Кратність прийому під час вагітності рекомендується обговорити з лікарем.

Протипоказання

Аналоги

  • Амбазон.1 коментар

 1. Катерина

  Я лікувала стоматит за допомогою фарингосепту. Мені дуже сподобався смак препарату не кажучи вже про його визначну ефективність. Я навіть не сподівалася що вже на третій день я відчую значне полегшення. Рекомендую до застосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.