Чи безпечне Активоване вугілля для вагітних?

Чи безпечне Активоване вугілля для вагітних?
Чи безпечне Активоване вугілля для вагітних?
Від отруєнь та випадків діареї не застрахований ніхто, в тому числі і вагітні. Зневоднення організму в результаті тривалого рідкого стула може істотно погіршити самопочуття жінки, стати причиною гіпотонії і зниження гематоплацентарного кровотоку. Інтоксикація організму жінки тягне за собою і порушення стану дитини в утробі. Тому при перших ознаках отруєння вагітним слід почати прийом дезінтоксикаційних препаратів з високою адсорбуючою здатністю, до яких відноситься активоване вугілля.

Фармакологічні властивості

Активоване вугілля – натуральний препарат у вигляді таблеток чорного кольору. Активність вугілля полягає в здатності адсорбувати, поглинати токсини, солі важких металів, лікарські препарати. Крім цього активоване вугілля здатне руйнувати бульбашки газів, які, накопичуючись в порожнині кишечника, викликають симптоми метеоризму.

Активоване вугілля надає дію безпосередньо в кишківнику і шлунку і не всмоктується в кровотік, саме тому ніякої небезпеки для вагітних не представляє. Навіть навпаки, гінекологи рекомендують періодично приймати даний препарат для зняття симптомів здуття живота, зменшення токсинів в порожнині кишківника при запорах.

Показання

  • Харчові отруєння.
  • Метеоризм.
  • Диспепсія.
  • Отруєння лікарськими препаратами, солями важких металів.

Спосіб застосування

При важких отруєннях разово приймають 1-2 грами активованого вугілля. Кратність прийому – до 4 разів. Обов’язковою умовою є роздроблення таблеток в порошок для збільшення площі адсорбуючої поверхні.

Протипоказання

  • Загострення виразкової хвороби.
  Кровотеча з ШКТ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.