Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечне Активоване вугілля для вагітних?

Чи безпечне Активоване вугілля для вагітних?
Чи безпечне Активоване вугілля для вагітних?
Від отруєнь та випадків діареї не застрахований ніхто, в тому числі і вагітні. Зневоднення організму в результаті тривалого рідкого стула може істотно погіршити самопочуття жінки, стати причиною гіпотонії і зниження гематоплацентарного кровотоку. Інтоксикація організму жінки тягне за собою і порушення стану дитини в утробі. Тому при перших ознаках отруєння вагітним слід почати прийом дезінтоксикаційних препаратів з високою адсорбуючою здатністю, до яких відноситься активоване вугілля.

Фармакологічні властивості

Активоване вугілля – натуральний препарат у вигляді таблеток чорного кольору. Активність вугілля полягає в здатності адсорбувати, поглинати токсини, солі важких металів, лікарські препарати. Крім цього активоване вугілля здатне руйнувати бульбашки газів, які, накопичуючись в порожнині кишечника, викликають симптоми метеоризму.

Активоване вугілля надає дію безпосередньо в кишківнику і шлунку і не всмоктується в кровотік, саме тому ніякої небезпеки для вагітних не представляє. Навіть навпаки, гінекологи рекомендують періодично приймати даний препарат для зняття симптомів здуття живота, зменшення токсинів в порожнині кишківника при запорах.

Показання

  • Харчові отруєння.
  • Метеоризм.
  • Диспепсія.
  • Отруєння лікарськими препаратами, солями важких металів.

Спосіб застосування

При важких отруєннях разово приймають 1-2 грами активованого вугілля. Кратність прийому – до 4 разів. Обов’язковою умовою є роздроблення таблеток в порошок для збільшення площі адсорбуючої поверхні.

Протипоказання

  • Загострення виразкової хвороби.
  Кровотеча з ШКТ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.